Flight case

O skrzyniach...

Flight case – to technologia skrzyń transportowych wielokrotnego użytku służących do pakowania, ochrony i transportowania drogą lądową, powietrzną oraz wodną delikatnych przedmiotów narażonych na uszkodzenia podczas podróży. Technologia ta powstała z konieczności unifikacji potrzeb transportowych linnii lotniczych i ma swój początek już w latach 60-tych ubiegłego wieku. Nazwa „flight-case” jest zamienna z „road-case” (najczęściej stosowana w Stanach Zjednoczonych). W Polsce funkcjonuje również spolszczony w zapisie termin „Kejsy”.

Technologia

Skrzynie w tej technologii zbudowane są ze sklejki lub dedykowanych płyt tworzywowych, aluminiowych profili zabezpieczających wszystkie krawędzie, oraz stalowych narożników. Uzupełnieniem tego są zamki, rączki, koła, tabliczki opisowe oraz inne akcesoria wspomagające w wygodnym użytkowaniu tych skrzyń.

W AP Custom produkujemy skrzynie tylko i wyłącznie z wysokiej jakości sklejki brzozowej oraz najwyższej klasy komponentów oferowanych przez firmy Penn-Elcom oraz Adam Hall.

Wiele możliwości...

Największą zaletą oferowanych przez nas skrzyń jest możliwość wyprodukowania opakowania dokładnie na wymagany wymiar w bardzo krótkim czasie nawet jednej sztuki, co jest nieosiągalne w przypadku wielkoseryjnych skrzyń tworzywowych. Mnogość rozwiązań i komponentów daje nam niemal nieograniczone możliwości dostosowania skrzyni do nawet najbardziej nietypowych zastosowań.  Nasze skrzynie odznaczają się przede wszystkim przemyślaną budową, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo w transporcie oraz są wygodne w użytkowaniu.

Serie produktów

Ekonomiczna

Seria skrzyń do zastosowań amatorskich i półprofesjonalnych. Do budowy skrzyń z tej serii wybieramy najkorzystniejsze cenowo komponenty. Standard

Skrzynie standardowe to optymalne połączenie komponentów w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ochronę transportowanych przedmiotów oraz wygodę użytkowania tych skrzyń przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo lekkiej wagi samego case’a i niewygórowanej ceny.

Pro

Seria skrzyń do zastosowań profesjonalnych. Przeznaczona do ochrony sprzętu transportowanego we wszelkich możliwych trudnych warunkach przewozowych. Stosujemy w nich najwytrzymalsze komponenty. 


Szczegóły techniczne

Chcesz zamówić case?

Tutaj zdobędziesz wszystkie informacje dotyczące zamawiania skrzyń!

mikser_cadac_flight_case_apcustom

Skontaktuj się z nami!

Napisz na co potrzebujesz skrzyni i w jaki sposób chcesz jej używać. Podając te informacje możesz zdać się na nasze doświadczenie, a my przygotujemy ofertę skrzyni która będzie dostosowana do Twoich potrzeb!

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz więcej pytań?

Skontaktuj się telefonicznie: 535 470 151
wyślij e-mail: info@apcustom.pl