Koła do skrzyń flight case

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zestaw kół obrotowych

Koła o wysokości 80 lub 100 mm. Zestaw kół w skrzyni wyposażony jest zawsze w dwa koła z hamulcem które umieszczane są z przodu skrzyni.

Zestaw kół obrotowych z automatycznym nastawem

Koła wyposażone w system automatycznego pozycjonowania, aby ułatwić sztaplowanie skrzyń. Samoczynny obrót następuje po podniesieniu skrzyni, co znacznie ułatwia ustawianie skrzyń jedna na drugą. Koła o wysokości 100 mm. Zestaw kół w skrzyni wyposażony jest zawsze w dwa koła z hamulcem które umieszczane są z przodu skrzyni.

Kółka narożne

Koła narożne montowane do wewnątrz skrzyń o wymiarach 48 mm i 58mm. Ten rodzaj kół jest stosowany w skrzyniach z rączkami teleskopowymi. Możliwe jest zastosowanie kół zewnętrznych lub wewnętrznych. Kauczukowy bieżnik zapewnia trwałość tego rozwiązania. Dopuszczalne obciążenie to 100kg/parę kół. 


Koła zintegrowane z narożnikami

Ten rodzaj kół jest stosowany w bardzo wąskich skrzyniach, przy których montaż zwykłych kół nie byłby możliwy. Koła o średnicy — mm. 

kolo_naroznikowe_apcustom_flightcase2